Prídavné zariadenia

PRÍDAVNÉ ZARIADENIA

Spoznajte kvalitne a precízne spracované prídavné zariadenia

Spoločnosť Kovaco už od roku 1991 vyrába prídavné zariadenia pre šmykom riadené nakladače, traktory, traktorbágre, teleskopické manipulátory a mnohé iné zariadenia. Naším hlavným cieľom je dodávať na trh kvalitné výrobky za rozumnú cenu. Kvalita našich výrobkov je zabezpečená prostredníctvom testovaní a certifikátov.

Práca na snehu

Zimná údržba komunikácií je náročná, tak ako z hľadiska financií, tak aj z technického hľadiska. Firma Kovaco ponúka kvalitné riešenie pre  posyp, odhrnutie čerstvo napadnutého snehu až po strojové čistenie komunikácií.

Terénne a stavebné práce

Prídavné zariadenia firmy Kovaco určené pre terénne a stavebné práce robia z Vašich strojov univerzálnych pomocníkov pri dosahovaní Vašich každodenných cieľov.

Cestné práce

Široká škála prídavných zariadení zameraných na oblasť údržby, opráv a obnovy povrchov diaľníc, ciest, mestských komunikácií.

Zdvíhanie a manipulácia

Prenášanie, zdvíhanie, spúšťanie s prídavnými zariadeniami firmy Kovaco Vám ušetrí čas, peniaze a energiu.

Triedenie a vyrovnávanie

Využitie pri oddeľovaní materiálov ako vetvy, rašelina, triedenie kameňov od piesku alebo štrku, demolačné miesta či v poľnohospodárstve.

Lesníctvo

Úprava, odstraňovanie tráv, porastu, náletových drevín, štiepanie dreva,strihanie stromov, premiestňovanie klátov dreva. Toto všetko dokážete spraviť s našimi prídavnými zariadeniami.

Poľnohospodárstvo

Radlica na čistenie kŕmnych chodieb, vidly na maštaľný hnoj, nosič balov a oveľa viac ponúka firma Kovaco pre poľnohospodárske využitie.

Upínače

Pomocou rýchloupínacieho zariadenia dosahujete veľmi rýchlu a jednoduchú výmenu prídavných zariadení.

Kpng-min

Nenašli ste prídavné zariadenie, ktoré ste hľadali?

Napíšte nám a my vám radi ochotne poradíme.