Zváracie polohovadlá

Zváracie polohovadlá s tradíciou výroby od roku 1991

Spoločnosť KOVACO spol. s r.o. s dlhoročnou tradíciou, od roku 1991, ponúka výrobu zváracích a špeciálnych polohovadiel predovšetkým na základe požiadaviek zákazníkov.

Výhodná investícia

Zváracie polohovadlá KOVACO predstavujú investíciu s rýchlou návratnosťou vo výrobe, vysokú spoľahlivosť a minimálnu údržbu. Spolu s pracovným pohodlím a bezpečnosťou zamestnancov znižujú náklady na zváranie, a tým zvyšujú efektivitu a produktivitu.

Individuálne riešenia

Polohovadlá  je možné individuálne prispôsobovať podľa požiadaviek, ako je napríklad  veľkosť, tvar a prevedenie upínacieho stola, použitie a návrh zváracieho prípravku, úprava dĺžky ramena a zdvihu, vybavenie polohovadla riadiacim systémom pre programovanie polôh alebo spolupráca so zváracím robotom.

Aké sú vyhody?

Hlavnými výhodami použitia zváracích polohovadiel vo výrobnom procese sú

  • – zváranie v optimálnych podmienkach
  • – bezpečnosť a ergonómia pri zváraní
  • – vyššia produktivita a presnosť zvárania
  • – výrazné skrátenie vedľajších časov
  • – zníženie energetickej náročnosti

Od roku 1991

Počas tohto obdobia spoločnosť nadobudla veľké skúsenosti a je lídrom vo výrobe polohovadiel pre ťažké a veľkoobjemové zvarence. Každý prípad je vyhodnocovaný, projektovaný a riešený individuálne a s maximálnym dôrazom na potreby zákazníka. Základným parametrom pri navrhovaní a výrobe polohovadiel je BEZPEČNOSŤ. Všetky polohovadlá podliehajú najprísnejším kritériám s pevnostnými výpočtami a sú certifikované TECHNICKOU INŠPEKCIOU a.s.

Kpng-min

Potrebujete poradiť s výberom typu zváracieho polohovadla?

Napíšte nám a my vám radi ochotne poradíme.