Strojárstvo

KOVACO STROJÁRSTVO

ROZMANITOSŤ VÝROBKOV A KVALITNÉ SPRACOVANIE

KOVACO STROJÁRSTVO je zamerané na výrobu prídavných zariadení, zváracích polohovadiel a upínacích prípravkov najvyššej kvality a to všetko vďaka použitiu najkvalitnejších materiálov a technológií.

PRÍDAVNÉ ZARIADENIA

Spoločnosť Kovaco už od roku 1991 vyrába prídavné zariadenia pre šmykom riadené nakladače, traktory, traktorbágre, teleskopické manipulátory a mnohé iné zariadenia. Naším hlavným cieľom je dodávať na trh kvalitné výrobky za rozumnú cenu. Kvalita našich výrobkov je zabezpečená prostredníctvom testovaní a certifikátov.

ZVÁRACIE POLOHOVADLÁ

Zváracie polohovadlá KOVACO predstavujú investíciu s rýchlou návratnosťou vo výrobe, vysokú spoľahlivosť a minimálnu údržbu. Spolu s pracovným pohodlím a bezpečnosťou zamestnancov znižujú náklady na zváranie, a tým zvyšujú efektivitu a produktivitu.

UPÍNACIE PRÍPRAVKY

Upínacie prípravky slúžia na ustavenie, zváranie, opracovanie alebo montáž jednotlivých dielov finálneho produktu, pomocou manuálnych alebo pneumatických upínacích prvkov. Najväčšími výhodami upínacích prípravkov sú nižšie náklady, skrátenie času výroby a možnosť upnutia viacerých menších častí.

KVALITA

Dbáme na výber kvalitných materiálov, vďaka čomu sú naše výrobky odolnejšie a trvácnejšie.

BEZPEČNOSŤ

Našou prioritou je, aby sme zamedzili úrazom pri práci. Preto naše výrobky spĺňajú najvyššie bezpečnostné normy.

INOVÁCIE

Neustále sa snažíme držať krok s trhom. Preto inovujeme, zlepšujeme sa napredujeme v našej výrobe a výrobkoch.

ROKY

Od roku 1991 sme neustále zlepšovali a vyvíjali naše technológie. Výsledkom sú technologicky najvyspelejšie výrobky v našom segmente.

GOBÁLNY

Naše výrobky nájdete po celom svete. Neustále sa snažíme expandovať, a tak dodávať naše výrobky kdekoľvek vo svete.

ÚSPORA

Naše výrobky nešetria len životné prostredie, ale takisto znižujú náklady. Preto s našimi výrobkami zarábate dva krát viac.

Pozrite si využiteľnosť prídavných zariadení

Máte záujem o naše výrobky?

ZAVOLAJTE ALEBO NAPÍŠTE NÁM

Napíšte nám

  Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: Kovaco spol. s.r.o., so sídlom Veľká Lehota 210, Slovenská republika, IČO: 36038911, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch spoločnosti Kovaco spol. s.r.o.. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým zmluvným partnerom Kovaco spol. s.r.o.. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

  KONTAKTUJTE NAŠICH PREDAJCOV

  Ing. Maroš Tužinský
  Predaj a servis
  Ing. Maroš Tužinský
  +421 918 873 496
  Slovenská republika
  Ing. Peter Faško
  Predajca
  Ing. Peter Faško
  +421 918 688 860
  Slovenská republika

  NOVINKY ZO SVETA KOVACO