O Kovaco

Od návrhu | cez výrobu | po finálny produkt

Pozitívna spätná väzba od našich zákazníkov nás každý deň posúva k ešte vyššej výkonnosti.

Najlepším dôkazom faktu, že Kovaco neustále dodáva vysoko kvalitné výrobky sú zákazníci, ktorí sa k nám neustále vracajú. Vďaka týmto zákazníkom sa už niekoľko rokov rozvíjajú naše obchodné vzťahy s mnohými krajinami, nielen v rámci EÚ.

Ak máte záujem spolupracovať so spoločnosťou, ktorá cíti zodpovednosť voči svojim zákazníkom a je vždy pripravená ponúknuť rýchle a inovatívne riešene v oblasti konštrukcie výrobku s krátkym dodaním, potom viete, prečo si vybrať nás, prečo Kovaco!

KVALITA

Každý deň sme pripravení dodávať vysokokvalitné výrobky našim zákazníkom, a to sa dá len so zamestnancami, ktorí majú k realizácii správny postoj a správne nástroje.

Jadrom úspešného fungovania spoločnosti Kovaco je schopnosť rozdeliť celý výrobný program na etapy.

Všetky výrobky sú certifikované podľa európskych noriem “CE” a “GOST” ruských štandardov.

VÝVOJ

Všetko sa začína v oddelení výskumu a vývoja, ktoré tvorí silný tím inžinierov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti konštrukcie prídavných zariadení a zváracích polohovadiel, ako aj mladých perspektívnych konštruktérov. Kovaco používa najnovší grafický softvér, ktorý umožňuje efektívne zavádzanie nových technických nápadov a neustále zlepšovanie technologickej úrovne výrobkov Kovaco.

INOVÁCIE

Celá realizácia inovácií Kovaco je postavená na vybavenosti výrobných priestorov, v ktorých sa nachádza celý rad CNC strojov pre laserové rezanie plechu, pílenie, sústruženie a frézovanie. Zváranie sa realizuje pomocou zváracích polohovadiel, ktoré umožňujú optimálne zváranie v akejkoľvek polohe. Od intenzívnej komunikácie medzi konštruktérmi a výrobnými pracovníkmi závisí kvalita konečných produktov. Dôraz na kvalitu výrobkov a flexibilitu záručného a pozáručného servisu je jednou z hlavných priorít spoločnosti Kovaco. Výrobné postupy ako aj distribúcia výrobkov zákazníkom podliehajú prísnemu riadeniu kvality.

Máte na nás otázky?

Radi vám na ne odpovieme!